لیپو سیکس Lipo6
تیر ۲۷, ۱۳۹۵
هیدروکسی کات ماسل تچ HYDROXYCUT
تیر ۲۷, ۱۳۹۵

الیمپ ترمو استیم Olimp Thermo stim

کار آیی:
۱- حاوی مواد چربی سوز – انرژی زا
۲- کاهش دهنده اشتها
۳- افزایش سوخت چربی
۴- محرک فر آیند ترمو جنسیس
۵- حاوی مواد درجه یک موثر تجزیه بهینه چربی در فر آیند های متابولیک

طرز مصرف:

۱ تا ۳ کپسول روزانه ، با مقدار زیادی آب تقریباً ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه ،شام و تمرین مصرف کنید. در شب ها و قبل از خواب مصرف نشود . توصیه می شود که این ترکیب را ۲تا ۳ ماه تمام مصرف نموده و سپس ۱ تا ۲ ماه به وقفه اندازید و پس از وقفه در صورت لزوم مکمل را تکرار کنید . از مقدار مصرف توصیه شده تجاوز نکنید . مکمل های غذایی را نمی توان جایگزین یک رژیم متنوع و متوازن نمود .

تعریف عمومی :
ترمو جنسیس مجموعه فرآیند متابولیکی هست که در حفظ حرارت بدن نقش موثری را بازی می کند . به زبان ساده سوخت انرژی زیاد جهت گرم کردن بدن و حفظ حرارت آن به صورت ثابت و مناسب به کار می رود.
ترمو جنسیس و سوخت چربی:
ترکیبات رژیمی متنوعی در سطوح خاصی وجود دارند که باعث از بین رفتن ذخایر چربی بدن می شوند . این مواد در سه مرحله عمل می کنند . اشتها را کاهش می دهند ،سوخت چربی را هموار می سازند و فر آیند ترمو جنسیس را تحریک می کنند . به وسیله ترمو جنسیس می توانیم به این فرآیند سرعت بخشیده و کنترل آن را بر عهده گیریم که منجر به کاهش چربی زیر پوستی می شود . از آشکار شدن عضلاتتان فوق العاده لذت ببرید . چربی زیادی را بسوزانید ! کیلو گرم های اضافی را از نابود سازید.

با ترمو استیم ، چربی ها را سوزانده و عضلاتتان را به نمایش بگذارید.

هشدار محصول :
این محصول فقط برای بزرگسالان توصیه می شود . از دسترس کودکان دور نگه دارید . حاوی کافئین مقدار بالا ( ۶۷ میلی گرم در هر کپسول ) می باشد بنابر این با دیگر مواد حاوی کافئین مخلوط نکنید . این محصول نباید در زمان بارداری ، شیر دهی و افرادی که دارای مشکلاتی قلبی، اضطرابی و افسردگی همچنین افرادی که مستعد آلرژی هستند مصرف شود . در صورت استفاده از هر نوع دارویی خواهشمند است حتماً قبل از آن با پزشک خود مشورت نمایید .

تعریف تخصصی:
ترمو استیم – استاد ترمو جنسیس
ترمو استیم تنها محصولی در بازار با نسخه اصلاح شده ، با قدرت بالا در محرک های ترمو جنسیس، بر گرفته از عصاره های گیاهی درجه یک که از لحاظ اجزاء فعال و ویتامین ها برای انرژی متابولیسم چربی ها لازم هستند .
درترمو استیم سینترول عصاره درخت لیمو موجود می باشد و همچنین مقدار %۹۰ درصد پلی فنول های فعال و ۶ بار بیشتر مقدار لیپو لیزس که در تجزیه چربی نقش موثری داشته و منجر به لاغری می گردد که این امر توسط آزمایشات بالینی به اثبات رسیده است .
ترمو کور ام تی آر ایکس
ماده خاصی تشکیل شده از قوی ترین فعال کننده های ترمو جنسیس ، مواد درجه یک انتخاب شده برای اثر گذاری کامل و تجریه بهینه چربی ها درفر آیند های متابولیک .

کاپسیسین : مواد فوق العاده فعال گرفته شده از عصاره های غلظت یافته پرتقال ترش و فلفل قرمز می باشد که این مواد محرک سلول های چربی بوده و منجر به کاهش سریع تر مقدار آن می شود.

۱، ۳، ۷ – تریمتیل زانتین ( کافئین ) و ۳، ۷ – دیمتیل زانتین ( تئوبرومین ) – متیل زانتینس – فعال کننده های مخصوص تسریع در متابولیسم ، با تاثیر انرژی دهی و تئو برومین که بصورت طبیعی در کاکائو موجود است ، حس تندرستی و سلامتی را بالا می برد.

ای جی سی جی

چای سبز ، مواد پلی فنول که سوخت چربی توسط بدن را افزایش می دهد ، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و فعال کننده های تجزیه و تحلیل چربی بوده و حذف منابع انرژی را در سلول های چربی هموار می سازد.

کتون های تمشک

مواد معطر طبیعی گرفته شده از تمشک، از نظر ساختار مشابه کاپسیسین و جینجرولز ( مواد فعال زنجبیل) در ترکیب با یکدیگر تاثیر مثبتی بر روی کاهش مقدار چربی گذاشته و محرک کاهش وزن نیز می باشند.

سی جی ای – اسید های کلوروژنیک از عصاره قهوه بو نداده ، میزان کربو هیدرات در بدن را متعادل نموده و با پایین آمدن مقدار جذب شکر باعث کاهش اشتها و در نهایت کاهش وزن می گردد .

بیوپرین ، عصاره فلفل، حاوی %۹۵ درصد پیپرین ، دارای تاثیر گرمایی، ترمو جنسیس را سرعت داده و جذب دیگر مواد فعال را هموار می سازد .

پیام مدیریت:
لازم به ذکر میباشد که تمامی مطالب بالا از روی سایت اختصاصی این مکمل برداشته شده و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و اینجانب هیچ گونه تائیدی بر صحت و درستی مطالب گفته شده ندارم و فقط هدف از گذاشتن این مطالب آشنایی شما عزیزان با این چربی سوز می باشد.

با تشکر
سید محمود لاله گون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *