الیمپ ترمو استیم Olimp Thermo stim
تیر ۲۷, ۱۳۹۵
برنامه تمرین بدنسازی مبتدی بانوان ماه اول
تیر ۲۷, ۱۳۹۵

هیدروکسی کات ماسل تچ HYDROXYCUT

چربی سوز هیدروکسی کات ماسل تچ

این چربی سوز بدون اینکه از ماده شیمیایی افدرین بهره بگیرد، با افزایش متابولیسم و تشدید سوخت و ساز در بدن، از میزان چربی موجود در بدن می کاهد. این مکمل همچنین از ذخیره شدن چربی در بدن نیز جلوگیری می کند. این خاصیت و ویژگی مخصوصا برای کسانی که نمی توانند رژیم غذایی کم چرب را رعایت کنند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مکمل همچنین با تشدید فرایند چربی سوزی و تشدید فرایند تبدیل چربی به انرژی، بر میزان انرژی موجود در بدن نیز می افزاید.

طریق مصرف: روزانه ۳ وعده و در هر وعده نیز ۳ کپسول از این مکمل را به همرا ۱ لیوان آب مصرف کنید. کپسولها را ترجیحا بین ۳۰ الی ۶۰ دقیقه قبل از هر وعده غذایی مصرف کنید. بیش از ۹ کپسول در روز مصرف نکنید و ۶ ساعت فاصله زمانی بین مصرف این مکمل و خواب شبانه را رعایت کنید. برای در امان ماندن از عوارض گذرا و سطحی که ممکن است با مصرف این مکمل ایجاد شود ، هفته اول مصرف را با ۱ کپسول در هر وعده آغاز کنید و در هفته دوم، دز مصرف هر وعده را به ۲ کپسول و در هفته سوم نیز آن را به ۳ کپسول در هر وعده افزایش دهید

هشدار: مصرف این مکمل در دوره بارداری و شیردهی برای زنان باردار ممنوع است. مصرف این مکمل برای سنین زیر ۱۸ سال نیز ممنوع است. قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید. در صورتی که از بیماری و یا عاضه خاص از قبیل: فشار خون بالا، قند خون، بیماریهای قلبی، نارسایی کلیه، بیماری کبدی و یا بیماریهای روانی نظیر: افسردگی روانی، اضطراب و .. رنج می برید، قبل از مصرف این مکمل از پزشک خود کسب تکلیف نمایید. این مکمل باعث افزایش نسبی دمای بدن می شود بنابراین از مصرف آن در محیطهای بسیار گرم خودداری کنید. در حین فعالیت و کار شدید و یا قبل از آن از مصرف این مکمل خودداری کنید.

پیام مدیریت:
لازم به ذکر میباشد که تمامی مطالب بالا از روی سایت اختصاصی این مکمل برداشته شده و بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و اینجانب هیچ گونه تائیدی بر صحت و درستی مطالب گفته شده ندارم و فقط هدف از گذاشتن این مطالب آشنایی شما عزیزان با این چربی سوز می باشد.

با تشکر
سید محمود لاله گون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *